Uzunköprü Halkalı Tren Saatleri, Tren Bileti

Uzunköprü > Halkalı Tren Saatleri

İstasyonKalkış
Edirne-Uzunköprü15:40
Kırklareli-Pehlivanköy15:57
Kırklareli-Babaeski-Alpullu16:17
Kırklareli-Lüleburgaz16:29
Kırklareli-Lüleburgaz-Kayabeyli16:40
Kırklareli-Lüleburgaz-Seyitler16:44
Tekirdağ-Muratlı16:58
Tekirdağ-Çorlu17:21
Tekirdağ-Çerkezköy17:45
İstanbul-Silivri-Sinekli18:01
İstanbul-Çatalca18:38
İstanbul-Başakşehir-Ispartakule19:02
İstanbul-Küçükçekmece-Km. 37+36219:10
İstanbul-Küçükçekmece-Halkalı19:14

Halkalı > Uzunköprü Tren Saatleri

İstasyonKalkış
İstanbul-Küçükçekmece-Halkalı08:30
İstanbul-Küçükçekmece-Km. 37+36208:40
İstanbul-Başakşehir-Ispartakule08:44
İstanbul-Çatalca09:08
Tekirdağ-Çerkezköy10:03
Tekirdağ-Çorlu10:25
Tekirdağ-Muratlı10:46
Kırklareli-Lüleburgaz-Seyitler10:59
Kırklareli-Lüleburgaz-Kayabeyli11:03
Kırklareli-Lüleburgaz11:14
Kırklareli-Babaeski-Alpullu11:29
Kırklareli-Pehlivanköy11:46
Edirne-Uzunköprü12:01

Sefer Günleri : Hergün

Tren SeferiKalan
Süre
Halkalı Uzunköprü
İstanbul-Başakşehir-Ispartakule
17 dk
19:02
Halkalı Uzunköprü
İstanbul-K.Çekmece-Km. 37+362
25 dk
19:10
Halkalı Uzunköprü
İstanbul-K.Çekmece-Halkalı
29 dk
19:14
Güncelleme: 17.10.2019 18:45:51
Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tcddtasimacilik.gov.tr adresinden alınmakta olup, maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara karşı yolplani.com sorumluluk kabul etmemektedir. Yolplani.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumluluk almadığı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.